A Mistr Sun pravil: "Vybojovat sto bitev a stokrát zvítězit-není meta nejvyšší. Bez boje však nepřítele pokořit-toť vpravdě meta nejvyšší."

Kalendář akcí

2016
 

22.1.     ples Police n.M.
23.1.     ples císaře FJ I. Hradec Králové
 6.2.     ples Josefov
15.4.     interaktivní výuka pro ZŠ Náchod
16.4.     Dlouhý Most - Liberec
(1866)
30.4.     Kuřívody (1866)
 1.5.     Mnichovo Hradiště (1866)
21.5.     Hněvčeves (1866)
 4.6.     Vysokov (1866)
 5.6.     Václavice (1866)
10.6.     Custoza / Itálie (1866)
25.6.     Trutnov (1866)
26.6.     Jičín (1866)
30.6.     Hradec Králové (1866)
 1.7.     Střezetice (1866)
 2.7.     Máslojedy - Svíb (1866)
 3.7.     Chlum (1866)
 9.7.     Znojmo (1805)
23.7.     Mikulov (1866)
13.8.     Klodzko / Pl (1805)
20.8.     Praha (1866)
27.8.     Číbuz (1866)
10.9.     Dvůr Králové n.L. (1866)
17.9.     Koźle / Pl (1805)
24.9.     Tovačov (1866)
 5.11.     Chlum (1866)
 6.11.     Ratibořice (1866)
 2.12.     Slavkov (1805)


2015

 

7.2.    ples Josefov
4.4.    Josefov                      1866
11.4.   hrad Veveří              1805
17.4.   Náchod                  
  1.5.    Pstrazna/PL             1758
16.5.    Frýdlant                    1634
  6.6.    Pstrazna/PL             1805
20.6.    Waterloo/B               1815
  3.7.     pochod Chlum          1866
  4.7.     bitva Chlum               1866
11.7.     Znojmo                       1805
18.7.    Český Rudolec           1866 
  2.8.    Pstrazna/PL               1866
  8.8.    Kladsko/PL                1866
  15.8.   Slavkov                        1805
29.8.    Cheb                             1634
6.9.      Svitavy                           1866
19.9.     Koźle/PL                      1758
3.10.     Terezín                          1758
24.10.   Grolle/NL                    1634
6.12.      Slavkov                         1805                 



2014



1.2.                   ples Josefov
14.2.                 ples Police n.M.
5.4.                   Josefov
2.-4.5.              Brandýs n.L.
23.5.                 Jičín                                         1618-1648
7.6.                   Kuřívody                                   1866
21.6.                 Vysokov                                  1866
3.7.                   H.Králové                                 1866
4.7.                   pochod Neděliště - Chlum       1866
5.7.                   Chlum                                      1866
12.7.                 Josefov
26.7.                 Nysa                                          1807
16.8.                 Klodzko / PL
 6.9.                  Kuronské slavnosti Náchod
13.9.                 Písečná                                     1866
20.9.                 Koźle / PL                           1763/1805
4.10.                 Terezín                                      1763
11.10.                Bratislava                                 1866
18.10.                Bílá Třemešná                          1866
29.11.               Slavkov                                     1805






 2013

  • 2.2.                  ples Josefov
  • 16.2.                ples Police nad Metují
  • 30.3.                Josefov                                                     1866
  • 11.5.                Prachov                                                    1866
  • 18.5.                Slaný / Frýdlant                                       1805 / 1634
  • 8.6.                  Stárkov                                                     1634   
  • 22.6.                Ostřetín, Ředice                                        1757
  • 5.- 6.7.             Chlum u H.K.                                             1866
  • 13.7.                Josefov
  • 14.7.                Provodov - Šonov u Náchoda                   1866
  • 17.8.                Klodzko (PL)
  • 24.-25.8.           Cheb                                                         1634
  • 31.8.                Chlumec u Teplic                                      1813
  • 14.9.                Koźle (PL)                                                  1756-1815
  • 7.9.                  Náchod
  • 19.10.              Lipsko (D)                                                  1813
  • 30.11.              Slavkov u Brna                                          1805




 




 

2012




 

  • 14.1.          ples Trutnov
  • 4.2.            ples Josefov
  • 18.2.          ples Police nad Metují
  • 31.3.          Josefov                                1864
  • 19.5.          Jičín                                      1618-1648
  • 26.5.          Stračov                                 1866
  • 2.-3.6.       zájezd Rakousko  
  • 23.6.          Kamienna Gora/PL             1866
  • 29.6.          Hradec Králové                   1866
  • 30.6.        Chlum u H.K.                          1866
  • 14.7.          Josefov
  • 20.-22.7.     Česká Kamenice                1757
  • 28.7.            Nysa/PL                              1805
  • 11.8.          Klodzko/PL                        1805
  •   8.9.          Kuronské slavnosti
  • 15.9.          Kozle/PL                             1756-1815
  • 19-21.10   Grolle/NL                                1627
  • 1.12.          Slavkov                               1805

 

 X      neuskutečněné akce

  •  

    2011

    • 29.1.           ples Police Nad Metují
    • 5.2.             ples Josefov
    • 2.4.              Josefov
    • 30.4.           Kudowa Zdroj / PL  (1866)
    • 21.-22.5.    Frýdlant v Čechách (B)
    • 28.5.           Hrádek u Nechanic  (1866)
    •  2.-6.6.        Magenta / It
    • 11.6.           Stříbrná Hora / PL
    • 25.6.           Trutnov (1866)
    • 26.6.            Pstružné / PL (1866)
    • 2.7.              Chlum u Hr. Králové (1866)
    • 16.7.            Josefov
    • 30.7.            Nysa / PL (N)
    • 13.8.            Klodzko / PL (N)
    • 27.8.            Cheb (B)
    • 10.9.            Kozle / PL (N)
    • 8.10.            Terezín
    • 3.12.            Slavkov (N)




     




     

    1. MT   -   období Marie Terezie
    2. N      -   období Napoleonských válek
    3. B      -   období Baroka
    4. WWI -   období 1.světové války
    5. 1866 -  Prusko-Rakouská válka

2010




 

X  -  akce neuskutečněné nebo přesunuté na jiný termín

    • 16.1.         ples Police nad Metují
    • 6.2.           ples Josefov
    • 27.3.         Josefov
    • 10.4.         Terezín (WWI)                           x
    • 7.-8.5.       Slaný  (N)
    • 22.5.         Ratibořice  (1866,N)
    • 28.5.         Dětský den - Náchod 
    • 29.5.         Jičín  (B)
    • 5.6.           Svidnice/PL  (MT)                    x
    • 4.-5.6.        Kroměříž                                    x
    • 12.6.          Hrádek u Nechanic  (1866)
    • 17.-19.6.    Stříbrná Hora/PL  (N)
    • 26.6.          Trutnov (1866)
    • 27.6.          Pstružné/PL  (1866)
    • 2.-3.7.        Chlum u Hradce Králové  (1866)
    • 17.7.          Josefov  (MT)
    • 30.7.-1.8.    Nysa/PL  (N)
    • 14.8.           Klodzko/PL  (N)
    • 27.-29.8.      Cheb  (B)
    • 17.-19.9.      Kedzierzyn-Koźle/PL  (MT)
    • 25.9.           Tovačov  (1866)
    • 9.10.           Terezín  (MT)
    • 22.-24.10.    Grolle/NL  (B)
    • 4.-5.12.        Slavkov u Brna  (N)
    1. MT   -   období Marie Terezie
    2. N      -   období Napoleonských válek
    3. B      -   období Baroka
    4. WWI -   období 1.světové války




 

2009

  • 23.1.         -  Ples Police n.Met. 
  • 7.2.           -  Ples Josefov
  • 25.4.         -   Brandýs nad Labem (B.)               X
  • 2.5.           -   Nysa/PL (N)    X   , Malé Svatoňovice (WWI)
  • 15.-17.5.  -  Frýdlant v Čechách  (B.)
  • 23.5.         -   Ratibořice  (1866)
  • 29.5.         -   Dětský den / Náchod          X
  • 6.6.           -  Svídnice/PL  (M.T.)
  • 7.6.           -  Náchod
  • 10.-15.6.  -   Magenta / Itálie  (1858-59)
  • 20.-21.6   -   Stříbrná Hora / PL (N.)
  • 27.6.         -   Trutnov  (1866)
  • 28.6.         -   Kudowa-Zdroj / PL
  • 3.-4.7.      -   Chlum u Hradce Králové  (1866)
  • 18.7.         -   Josefov  (M.T.)
  • 1.8.           -   Nysa / PL  (N.)
  • 7.-9.8.      -   Zlaté Hory(M.T.)
  • 15.-16.8.  -   Klodzko / PL (N.)
  • 22.-23.8.  -   Schallaburg / A  (N.)
  • 27.-29.8.  -   Cheb  (B.)
  • 5.9.           -   Náchod
  • 19.-20.9.  -   Kedzierzyn-Koźle / PL
  • 26.9.         -   Dvůr Králové n.Labem  (1866) 
  • 10.10.       -   Praha  (N.)




 

  1. M.T.  - Marie Terezie
  2. N.  - Napoleonika
  3. B.  - Baroko
  4. WWI  - 1.svět.válka

          X - akce neuskutečněné nebo přeložené na jiný termín

 2008

  1. 2.2. - ples Josefov
  2. 14.-17.3. - Miláno / Itálie     X
  3. 3.5. - Brandýs nad Labem
  4. 17.5. - Ratibořice
  5. 24.5. - Valdštejnské slavnosti / Jičín
  6. 7.6. - Kuřívody
  7. 13.6. - Josefov
  8. 15.6. - Čistěves
  9. 21.6. - Stříbrná Hora / Stoszowice PL    X         
  10. 28.6. - Trutnov
  11. 4.-5.7. - Chlum u H.K.
  12. 12.7. - Josefov
  13. 26.7. - Zlaté Hory         X
  14. 1.-3.8. - Nysa / PL          X
  15. 9.8. - Indiánské léto na Kuksu
  16. 15.-17.8. - Klodzko / PL
  17. 30.- 31.8 - Valdštejnské slavnosti / Cheb
  18. 6.9. - Rychnov nad Kněžnou
  19. 13.9. - Ostřetín
  20. 20.9. - 200. výročí polních myslivců / Náchod 
  21. 28.9. -  Hradec Králové
  22. 17. - 19.10.  - Groenlo / Holandsko
  • X - akce plánované ale neuskutečněné

2007

  • 20.1. - ples Náchod
  • 3.2. - ples Josefov
  • 18.-20.5 - Valdštejnské slavnosti / Frýdlant v Č.
  • 15.-17.6. - Kolín   X                                                             
  • 24.6 - Vysokov
  • 28.-30.6. - Nechanice a Chlum u H.K.
  • 14.7. - Josefov
  • 21.7. - Kuks
  • 27.-29.7. - Nysa (PL)
  • 17.-19.8. - Memoriál gen. Custera / Hněvšín
  • 25.8. - Klodzko (PL)
  • 31.8.-2.9. - Valdštejnské slavnosti / Cheb
  • 8.9.-9.9. - Kuronské slavnosti / Náchod
  • 14.-16.9. - Bílá Hora / Praha 
  • 6.10. - Kuks        X                                               
  • 14.11. - Valdštejnská výstava / Praha
  • 30.11.-2.12. - Slavkov         X

     X - akce plánované ale neuskutečněné







 
2014

1.2. ples Josefov
14.2. ples Police n.M.
5.4. Josefov
2.-4.5. Brandýs n.L.
23.5. Jičín 1618-1648
7.6. Kuřívody 1866
14.6. Kolín 1757
21.6. Dánsko
21.(28.)6. Vysokov 1866
3.7. H.Králové 1866
4.7. pochod Neděliště - Chlum 1866
5.7. Chlum 1866
12.7. Josefov
12.7. Znojmo 1803
16.8. Klodzko / PL
6.9. Kuronské slavnosti Náchod
13.9. Koźle / PL
13.9. Bratislava
28.9. Hronov
11.10. Terezín
29.11. Slavkov 1805

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2672 | 36%)
Ne (2339 | 32%)
Kavalerie Náchod ,Bezděkov nad Metují 190,PSČ 54964, IČO: 27054802, email: kavalerie.nachod@1866.cz, husari.nachod@seznam.cz, tel. 776 881 866
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one