A Mistr Sun pravil: "Vybojovat sto bitev a stokrát zvítězit-není meta nejvyšší. Bez boje však nepřítele pokořit-toť vpravdě meta nejvyšší."
almmpnmfhbcbfelo.jpg
Královéhradecký kraj podpořil v roce 2019 projekt "Zajištění činnosti spolku - krmivo pro koně" částkou 20.000 Kč. Kavalerie Náchod, z.s. díky této podpoře mohla pokračovat v činnosti.

 Kavalerie Náchod se zabývá vojenskou historií z období středověku, baroka, časů Marie Terezie ( sedmiletá válka ), Napoleonských válek, Prusko-Rakouské války r.1866 i 1.světové války. K tomu máme specielně vycvičené koně zvyklé na hluk, střelbu i pohyb mezi jednotkami vojáků účastnících se bitevních ukázek jakož i na davy lidí při slavnostních průvodech.

   Touto nabídkou prezentující činnost našeho vojensko historického jezdeckého sdružení si Vás dovolujeme oslovit jako potencionálního zákazníka a pořadatele kulturně společenských akcí v jedné osobě.Chtěli bychom Vám nabídnout některé z našich vystoupení, se kterými již po několik let úspěšně účinkujeme na kulturně společenských akcích v rámci celé České republiky.

  Co Vám můžeme nabídnout?

   Účast v historických průvodech v rámci například městských, nebo jakýchkoli jiných slavnostech a společenských událostech.

   Komponované vystoupení jednotky představující dobový vojenský tábor se stany a výcvik mužstva i koní v níže uvedených historických obdobích.

   Účast na rekonstrukcích hromadných historických bitevních scén a ukázek.

   Navíc má objednatel možnost vybrat si hned z několika historických období, ve kterých naše jednotka může účinkovat např. jako:

  -oddíl 6 až 12 jezdců v kostýmech z období ranného středověku (éra Přemyslovců), z doby třicetiletých válek (éra prvních Habsburků)

   -oddíl až 8 jezdců v uniformách rakouských husarů z časů Marie Terezie a Josefa II., rakouských husarů z Napoleonských válek, rakouských kyrysníků z Prusko-Rakouské války r. 1866, pruských gardových husarů z Prusko-Rakouské války r.1866

   -oddíl 3 československých dragounů z roku 1938-39

   Garantujeme kvalitní vystupování na profesionální úrovni se specielně vycvičenými koňmi a jezdci, majícími v tomto oboru již víceleté zkušenosti.

       V případě zájmu nás prosím kontaktujte přes emaily v zápatí těchto stránek, popřípadě vzkazy a připomínky napište do diskuze.

                                         Děkujeme.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (2676 | 36%)
Ne (2339 | 32%)
Kavalerie Náchod ,Bezděkov nad Metují 190,PSČ 54964, IČO: 27054802, email: kavalerie.nachod@1866.cz, husari.nachod@seznam.cz, tel. 776 881 866
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one